Menu

Gelin Hep Birlike Çocuk modasına Bakalım

Herkese merhabalar. Şimdi de çocuk modasına bakalım. Biz büyükler giyinmekten ne kadar çok hoşlanıyorsak çocuklarımız da şüphesiz bir o kadar giyinmeye , özellikle güzel giyinmeye bayılıyorlar.
Kendimizi ayna da şık görürken çocuklarımızın da şık olması hakları değil mi elbette ki hakları
O halde hadi kendimizi giydirdiğimiz gibi çocuklarımızı da aynı şıklıkta giydirelim.
Bir çok marka sezona çok güzel çocuk giyimleri sundu.

Dolce Gabbana çocukları desensiz ve renksiz bırakmadı. Harika modeller tasarlayarak çocukları adeta şıklıkla yarıştırdı. Bence de oldukça güzel tasarımlar elde edilmiş.

modacocuk

Hamile , bebekli annelerin en sevdiği marka diyebilirim tabiki de Lc Wakiki Sonbahar , Kış sezonun da yine oldukça renkli gelmiş. Bebeklerimizi , çocuklarımızı cıvıl cıvıl giydirmeye hazırmıyız ? O Hal de Lc wakikiden çocuklarınızın renklerine renk katabilirsiniz.
Lialea markası da kız çocuklarının en sevdiği renklerle sezona damgasını vurdu. Pembe ve moru oldukça uyumlu kullanan marka şıklığıyla göz kamaştırıyor.

Yine koton markası 2015 çocuk modasına damgasını vurdu. Daha çok sade ve gösterişli giyimler de tercih eden marka bir çok kişinin adeta gözdesi. Kız ve erkek çocuklarına oldukça şık tasarımlar hazırlayan marka. Sezona bomba gibi düştü. Erkekte de görmüş olduğunuz gibi sade renkler hakim içine giyilmiş kırmızı bir bluz bütün şıklığı ortaya koyuyor.

Evet çocuk modasının da sonuna geldik. Siz de kendinizi güldürmenin yanı sıra çocuklarınızı da güldürmek istiyorsanız ilk önce giyimden başlayın. Giyinmek bizi mutlu ettiği gibi eminim çocuklarımızı da mutlu edecek.

Mutlu ve huzurla kalın. Elif Şahin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir