Menu

Erkekler neden aldatır?

erkekler
Artık yeni çağımızda evliliklerin sonlanmasının nedenlerinden en çok meydana gelen aldatmanın sebeplerini açıklayacağım. Öncelikle evli çiftlerde erkeklerin gözünün dışarıda olması yani başka kadınlara ilgiyle bakması ve sizi aldatabilecek kadar sizden soğumuş olmasının ilk nedeni kendinizdir.

Yani evinizde kocanıza bakımlı olmazsanız kocanızın dışarıda, iş hayatında ve internette gördüğü kişiler daha çok dikkatini çeker. Bakımlı ve kendini kıskandıran kadınlar daha az aldatılır. Unutmayın ki erkekler ne kadar aşık olursa olsun mutlaka cinsel yönden de etkilenirler.

Sevgili kadınlar !

Cilt bakımınıza dikkat edin. Evinizde kocanıza özel giyinin, ona özel olduğunuzu hissettirin. Kıskandırın ! Ama gözü arkada kalmasın. Siz onun özeli olun ki o da sizi özel bulsun. Başka kadınlardan farklı olun işten eve yorgun bir şekilde geldiğinde ona sarılın. Evinizde sohbet ortamını genişletin ama başını ağrıtmamalısın. Şunu unutmayın ki çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır. Sokakta güzel olmanın hiç önemi yoktur önemli olan evinizde kocanıza güzel görünmektir.

Bu yazının daha farklı tezlerde devamı gelecektir. Bu konuda daha geniş fikre sahip olanlar yorum yazarak bizimle paylaşabilirler.

One Response
  1. Murat da Eylül 7, 2015 / Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir